renowacja lakieru

Z pewnością marzy Ci się, aby Twój samochód jak najdłużej pozostawał błyszczący i zadbany. Niestety, nawet najlepszej jakości lakier po kilku miesiącach zaczyna przejawiać pierwsze oznaki zużycia lub niewłaściwej pielęgnacji. Nie sprzyjają mu warunki atmosferyczne oraz drogowe, a także wszelkie soki z drzew, substancje chemiczne i szczotkowe myjnie automatyczne.

Współczesne lakiery z powodu przepisowej zmiany składu stały się o wiele bardziej podatne na mikrozarysowania, a w efekcie także matowienie i utratę swojego blasku.

Na szczęście, w Car Shine Detailing – Auto Spa mamy na to skuteczny sposób! W naszym profesjonalnym studio możesz skorzystać z usługi renowacji lakieru, czyli mechanicznego usuwania rys i zabrudzeń.

Rewitalizacja lakieru samochodowego powoduje odświeżenie pojazdu, niekiedy nawet całkowite odmłodzenie go oraz przywrócenie eleganckiego połysku.

Czemu renowacja?
  • Odmłodzenie i odświeżenie pojazdu
  • Idealna powierzchnia lakieru
  • Naturalny połysk karoserii
  • Wydobycie głębi koloru
  • Wzrost wartości pojazdu
ceramic protection
ceramic protection
ceramic protection
ceramic protection

Wciąż wahasz się, czy renowacja lakieru to dobre rozwiązanie dla Twojego pojazdu? Pamiętaj, że nawet najdroższy samochód, bez odpowiedniej pielęgnacji, staje się podatny na mikrozadrapania. Niesprzyjające warunki pogodowe lub drogowe, a czasem nawet zbyt agresywne czyszczenie może spowodować uszkodzenia karoserii.

Decydując się na polerowanie lakieru, masz szansę na nowo przywrócić piękny i estetyczny wygląd Twojego pojazdu. Dzięki temu, Twój samochód będzie wyglądał jak w dniu, w którym po raz pierwszy wyjechał z salonu.

Podczas polerowania usuwamy rysy płytkie oraz także te nieco głębsze. Pozbędziemy się wszelkiego rodzaju zmatowień, wyżerki po żywicy drzew, ptasich odchodach czy insektach. Przywrócimy, a nawet spotęgujemy głębię koloru Twojej karoserii!

inne usługi