powłoka kwarcowa

Karoseria pojazdu jest nieustannie narażana na przeróżne niekorzystne zjawiska: deszcz, śnieg, mróz, promieniowanie słoneczne, piasek, błoto, sól drogową, drobne kamienie, ostre szczotki myjni automatycznej… Wszystko to powoduje matowienie lakieru, zarysowanie go i utratę blasku. W efekcie Twój pojazd nie prezentuje się tak, jak w dniu w którym opuścił salon samochodowy…

Nasze profesjonalne studio Car Shine Detailing – Auto Spa oferuje skuteczne rozwiązanie, które zabezpieczy Twój samochód przed wyżej wymienionymi czynnikami. Oferujemy ochronę lakieru w postaci powłoki kwarcowej. Dzięki temu prostemu zabiegowi, możesz zachować na dłużej spektakularny wygląd pojazdu, wydobyć głębię koloru i zapewnić efektowny połysk! Dzięki kwarcowej powłoce ochronnej, karoseria nawet po kilku latach normalnej eksploatacji będzie wyglądała jak nowa.

dlaczego warto
  • Ochrona lakieru przed zarysowaniami
  • Ochrona przed czynnikami atmosferycznymi
  • Efektowny połysk lakieru
  • Skuteczniejsza pielęgnacja samochodu
  • Ograniczenie zabrudzeń
  • Wydobycie głębi koloru
  • Wzrost wartości pojazdu
ceramic protection
ceramic protection
ceramic protection
ceramic protection

Wciąż wahasz się, czy powłoki kwarcowe to dobre rozwiązanie dla Twojego pojazdu? Pamiętaj, że nawet najdroższy samochód, bez odpowiedniej pielęgnacji, staje się podatny na mikrozadrapania. Niesprzyjające warunki pogodowe lub drogowe, a czasem nawet zbyt agresywne czyszczenie może spowodować uszkodzenia karoserii.

Decydując się na powłoki kwarcowe masz szansę przedłużyć piękny i estetyczny wygląd Twojego pojazdu. Również usuwanie wszelkich zabrudzeń staje się dziecinnie proste.

Nie warto czekać, aż Twój samochód straci blask, ponieważ uszkodzoną karoserię o wiele trudniej przywrócić do idealnego stanu. Lepiej zapobiegać, niż leczyć, dlatego warto postawić na profesjonalne powłoki kwarcowe już dziś! Ten zabieg można przeprowadzić zarówno na nowych samochodach, jak i używanych, jednak po wcześniejszym sprawdzeniu stanu oryginalnej powłoki i usunięciu ewentualnych uszkodzeń.

inne usługi