ochrona lakieru folią

Każdy miłośnik motoryzacji, dla którego samochód to coś więcej niż tylko środek transportu, obawia się o stan karoserii. Drobne kamienie obijające samochód, które są nieuniknione podczas jazdy, powodują nieestetyczne odpryski.

Dzięki usłudze ochrony lakieru folią w Car Shine Detailing, nie musisz już obawiać się o utratę połysku i nowoczesnego wyglądu samochodu. Folia ochronna na samochód to jedyny i sprawdzony sposób, który ochroni najbardziej narażone elementy przed odpryskami. W szeroko pojętym detailingu, coraz częściej stosuje się taką formę ochrony, nakładając bezbarwną folię na poszczególne elementy pojazdu lub na całą powierzchnię.

Chroni takie elementy jak: wnęki klamek, klosze lamp, progi załadunkowe bagażnika, progi wewnętrzne, ranty drzwi i lusterka. Dzięki swojej grubości i elastyczności jest niezwykle trwała, a w dodatku samoregeneruje się pod wpływem temperatury.

dlaczego warto
  • Jedyna i niezwodna ochrona przed uszkodzeniami lakieru
  • Zabezpieczenie przed odpryskami od kamieni
  • Niewidoczna gołym okiem
  • Inwestycja, która podniesie wartość samochodu
  • Wysoka jakość materiału
ceramic protection
ceramic protection
ceramic protection
ceramic protection
ceramic protection
ceramic protection

Wciąż wahasz się, czy ochrona lakieru folią, to dobre rozwiązanie dla Twojego pojazdu? Pamiętaj, że nawet najdroższy samochód, bez odpowiedniej pielęgnacji, staje się podatny na wszelkie odpryski, grubsze rysy i zarysowania. Niesprzyjające warunki pogodowe lub drogowe, a czasem nawet zbyt agresywne czyszczenie może spowodować uszkodzenia karoserii.

Decydując się na ochronę lakieru folią, masz szansę na dłużej zachować piękny i estetyczny wygląd Twojego pojazdu. Dzięki bezbarwnej lub matowej folii ochronnej, Twój samochód będzie odporny na wszelkie uszkodzenia, które wpływają na jego nowoczesny wygląd.

Ochrona w postaci folii ochronnej przeciwdziała również szkodliwemu działaniu promieni UV i agresywnej chemii. Zabieg oklejenia folią to proces odwracalny i nie ma żadnego wpływu na gwarancję pojazdu.

inne usługi