Czym się zajmujemy?

Jesteśmy pasjonatami i miłośnikami motoryzacji, dlatego doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Chcąc wykorzystać nasze hobby w codziennym życiu, założyliśmy studio Car Shine Detailing – Auto Spa. Specjalizujemy się w odnawianiu i zabezpieczaniu samochodów, aby jak najdłużej przypominały wyglądem dzień, w którym opuściły salon samochodowy. Dokonujemy regeneracji lakieru, ochraniamy pojazdy specjalnymi powłokami oraz foliami ochronnymi, odnawiamy wnętrza.

Dlaczego Car Shine Detailing – Auto Spa?

Jeżeli poszukujesz firmy, której możesz zaufać na tyle, aby powierzyć jej swój samochód – jesteś w dobrym miejscu. Doskonale wiemy, że dla Ciebie liczy się czas, dobra i konkretna oferta oraz zadowalający efekt końcowy. W naszej firmie otrzymasz to wszystko, ale także oferujemy coś więcej. Detailing samochodów jest naszą pasją, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jedną z najważniejszych rzeczy, poza zadowoleniem Klienta, jest dla nas precyzja wykonywanych usług. Przykuwamy uwagę do najdrobniejszych detali, aby efekt końcowy był powalający.

Jakość

Niezwykle ważną rzeczą jest dla nas jakość wykonywanych usług. Używamy produktów z najwyższej półki, traktujemy każdy pojazd jak własny. Dopieszczamy go w każdym calu.

Doświadczenie

Tak jak Ty, jesteśmy posiadaczami samochodów, dlatego chcemy aby ich wygląd był nieskazitelny każdego dnia. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wykonywanie usług przy użyciu innowacyjnych technik.

Gwarancja

Dla nas liczy się efekt końcowy, a każde zlecenie traktujemy z równym zaangażowanie. Przekłada się to zadowolenie w oczach naszych klientów, którzy wiedzą, że mogą nam zaufać.

Certyfikaty